
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 132 |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Frequency | 420 MHz |
| Memory Type | SRAM |
| Number of I/Os | 101 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Max Supply Voltage | 3.465 V |
| Min Supply Voltage | 1.71 V |
| Turn-On Delay Time | 4.9 ns |
| Operating Supply Current | 17 mA |
| Propagation Delay | 4.9 ns |
| Max Frequency | 420 MHz |
| RAM Size | 0 B |
| Number of Macrocells | 320 |
| Number of Logic Elements/Cells | 640 |
| Number of Logic Blocks (LABs) | 80 |
Stock: 222
Distributors
pcbx
Unit Price$13.26680
Ext.Price$13.26680
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $13.26680 | $13.26680 |
| 10 | $12.37644 | $123.76440 |
| 25 | $11.54583 | $288.64575 |
| 50 | $11.11544 | $555.77200 |
| 100 | $10.70116 | $1070.11600 |
| 300 | $10.69945 | $3209.83500 |
| 500 | $10.69774 | $5348.87000 |
| 1000 | $10.69603 | $10696.03000 |
| 3000 | $10.69432 | $32082.96000 |
| 5000 | $10.69261 | $53463.05000 |
| 10000 | $10.69090 | $106909.00000 |
| 30000 | $10.68919 | $320675.70000 |
